Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

cerere admin..

In jos 
AutorMesaj
|T0kaD0r|ratchet96

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 25
Data de inscriere : 13/04/2009

cerere admin.. Empty
MesajSubiect: cerere admin..   cerere admin.. Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 10:16 pm

Nume in joc: |T0kaD0r|ratchet96

Varsta: 14 ani

Experienta Joc (ani/luni): 4 ani

Experienta Adminat (ani/luni): nam

Steam ID (daca exista):

Doresc (Slot / Admin): admin

Motiveaza-ti Cererea: miar place foarte mult sa fiu admin ptk joc mult la cs si cateodata knd nu sunt admini vin codati si imi este ciuda k castiga scorect...dar dak as fi admin as putea sa ii dau afara...mie numi place lumea kre joak numai sa castige...eu joc mai mult sa ma distrezi...decizia e a voastra...sal all
Sus In jos
Gosso

Gosso

Numarul mesajelor : 6
Varsta : 29
Data de inscriere : 14/03/2009

cerere admin.. Empty
MesajSubiect: raspuns la cerere   cerere admin.. Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 10:55 pm

deci pentru mine e bun ca jucator....l-am vzut de multe ori pe srv si nici o data nu era codat....pentru mine ar fii bun ca admin...ca e destul de des pe server si nah...acuma decideti si voi....
Sus In jos
ionut

ionut

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/04/2009

cerere admin.. Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin..   cerere admin.. Icon_minitimeSam Iul 18, 2009 1:14 pm

Salut rachet si din partea mea ai pro ai fost cam tot timpul pe sv deci dorele voi puteti sa decideti. Nu a jucat codat eu am stat pe el sa vad daca are cod. Very Happy
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 32
Data de inscriere : 13/03/2009

cerere admin.. Empty
MesajSubiect: asdasdasdsadasassa   cerere admin.. Icon_minitimeSam Iul 18, 2009 1:22 pm

PRO si din partea mea ... avem nevoie si de un adminutz nu ??? Very Happy
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38
Data de inscriere : 14/03/2009

cerere admin.. Empty
MesajSubiect: se stie mare nevoie   cerere admin.. Icon_minitimeSam Iul 18, 2009 6:02 pm

Ratchet ai si de la mn un PRO.Baieti e de ajuns atatea pro deci ratchet pe mess sa ami zici ce parola vrei la admin Very Happy lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat

cerere admin.. Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin..   cerere admin.. Icon_minitime

Sus In jos

cerere admin..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cereri admin« •º°”˜¨-
Mergi direct la: