Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

!!! ADMIN YO! !!!

In jos 
AutorMesaj
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

!!! ADMIN YO! !!! Empty
MesajSubiect: !!! ADMIN YO! !!!   !!! ADMIN YO! !!! Icon_minitimeMier Apr 08, 2009 12:14 am

PROFIL:YO!
PRENUME:ANDREI ROBERTINO
INALTIME: 1,75
GREUTATE: 60
TASTATURA: OLIDATA
MOUSE: Very Happy NU SCRIE
CASTI: OMEGA.....sunt mort fara ele
MONITOR: ACER
CPU: AMD Athlon 64x2 Dual Core Processor 5600+
CONEXIUNE: habar nu am...tata stie....da nu-l intreb ca-si i-a impresii dupa aia:))=))
SENSIVITATE IN JOK: 6,9
INTA: AUTOMAT, TURQUAZ SAU GALBEN
REZOLUTIE IN JOK: 1280 X 1024
FRECVENTA IN JOK:

!!! ADMIN YO! !!! Oooo10

PREFERINTE YO!
MANCARE: PIZZA, SHAORMA SI MANCARURI DE CASA
BAUTURA: TRAIASK BEREA DIN CARE NE-AM NASCUT!
SPORT: FOTBAL, BOX, [BILIARD]
GEN DE MUZIK: DE TOATE
FILM: INDIENE, COMEDIE, ACTIUNE, HORROR DA DINALA SA FACI PE TN......
ACTORI: SHAHRUH KHAN & KAJOL....pur si simplu imi plac, CLIVE OWEN, NICKOLAS KAGE, etc...
JOK: COUNTER-STRIKE, NFS...CALL OF DUTY...TOATA SERIA
JUCATORI PREFERATI: DORYS & ToCaD!ScO... CAMARAZII MEI DE ARME.
HARTA: FY_SNOW...FY_ICEAGE...DE_DUST2....DE_DUST2_REMAKE(chiar dak nu prea se joaka)...DE_INFERNO

INTREBARE: CUM AI AUZIT DE COUNTER-STRIKE?
RASPUNS: LA VREMEA ACEEA EU NU STIAM DE SALI DE INTERNET....FRECVENTAM DOAR SALI DE PLAY STATION...UN PRITEN NE-A LUAT PE MN SI PE ALTI CATIVA LA O SALA DE INTERNET SI ATUNCI AM JUCAT PRIMA OARA CS...AVEAM 12 ANI...MI-A PLACUT JOKU..BN INTELES K PANA ATUNCI EU NU MAI AUZISE-M DE ASA CEVA...RAMASESEM UIMIT...
INTREBARE. DE CAT TIMP JOCI CS?
RASPUNS: DE 8 ANI
INTREBARE:CE TE-A APROPIAT CEL MAI MULT DE JOCUL ACESTA?
RASPUNS: PUR SI SIMPLU MI-A PLACUT JOCUL...
INTREBARE: CONSIDERI K ESTI MULTUMIT DE REZULTATELE PE CARE LE-AI OBTINUT PANA ACUM IN CARIERA TA?
RASPUNS: DEPINDE CE CARIERA...PROFESIONALA....NU....IN CS...DESTUL DE MULTUMIT

POVESTESTE-NE PUTIN DESPRE RELATIA TA CU DORYS OWNER-UL SERVERULUI SI CONDUCATORUL CLANULUI...

PAI CU EL AM INCEPUT SA MA CUNOSC MAI BN CU AJUTORUL LUI ToCaD!ScO.....EL A FOST PRIMUL CU CARE AM INCEPUT SA MA INTELEG BN DIN MOMENTUL CAND S-A CONVINS K JOKUL MEU ESTE 100% CURAT... EL MA PROPUS LUI DORYS K ADMIN....PANA SA IMI DE-A DORYS ADMIN NU PREA VB..EU SI DORYS....DAR DUPA AM INCEPUT SA VB MAI DES..CEEA CE ESTE SI LOGIC...PE SCURT......RELATIA MEA CU DORYS ESTE DESTUL DE BUNA....zic eu....

ATENTIE!!!!!!
PT TOTI PLAYERII...DAK VRETI SA INTRATI IN GRATIILE UNOR ADMINI SAU CHIAR A UNUI OWNER....NU JUCATI NICIODATA CU CODURI...cel putin pe serverul respectiv...NU VA PERMITEI GLUME CU EI...cel putin la inceput...Very Happy...SI NU FITI TARI IN GURA PE SERVER.....SI VETI AJUNGE SA FACETI PARTE SI VOI DIN FAMILIA SERVERULUI...
Sus In jos

!!! ADMIN YO! !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »DorysCounterStrikeServer« •º°”˜¨ :: ¨˜”°º• »ADMINI« •º°”˜¨-
Mergi direct la: