Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

Cerere admin RyaN

In jos 
AutorMesaj
Ryan

Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Data de inscriere : 16/03/2009

Cerere admin RyaN Empty
MesajSubiect: Cerere admin RyaN   Cerere admin RyaN Icon_minitimeMier Apr 08, 2009 1:12 pm

Nume in joc: RyaN

Varsta: 17

Experienta Joc (ani/luni): 4ani

Experienta Adminat (ani/luni): 2ani

Steam ID (daca exista): nu e Very Happy

Doresc (Slot / Admin): Admin

Motiveaza-ti Cererea: asi dori admin pt ca astept de mult sa se elibereze un loc pt admin... ultima data a fost castigat de YO! locu ''bravo tie YO!'' si inafara de asta vad cand intra codati si admini nu sunt online, si ma enervez cand ma ia codati prin zid sau lama cu speed, imi vine sa sparg monitoru de la pc.... cam asta ar fi motivazia,,, ah si nu o sa skimb harta din 10 in 10 min sau ban/kick/slap fara motiv... fara probe... mrs.................... RyaN
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

Cerere admin RyaN Empty
MesajSubiect: Raspun Ryan   Cerere admin RyaN Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 12:53 am

Ryane.....nu stiu ce sa zic...multumesc pt "aplauze"("bravo tie YO!"), dar nu prea esti convingator....data trecuta in cerere ai zis k joci de 7 ani si k ai experienta adminat 5 ani....acum spui k joci de 4 ani si experienta adminat 2 ani. Sincer nu stiu ce sa cred...Si motivatia ta nu este delok convingatoare....pt k dak toti pe care iar enerva codatii ar avea admin...ar iesii un mare rahat. Si codatii au rolu lor...dak nu ar fi codati ar dadea admini faliment (glumeam). Cert e k u nu ai fost delok convingator cu motivatia....si ai mai si mintit. Eu 1 ...fara suparare mane....momentan nu sunt de acord. Oricum iti urez succes...poate poate in viitor o sa primesti si u admin...
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 13/03/2009

Cerere admin RyaN Empty
MesajSubiect: tocadisco   Cerere admin RyaN Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 1:06 am

Ryan ce sa spun .... nu prea te vad pe server ... ii cam dau dreptate lui YO! ca nu ai deocamdata abilitatile necesare ptr a putea deveni admin ... CONTRA .. :* fara suparare !
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38
Data de inscriere : 14/03/2009

Cerere admin RyaN Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin RyaN   Cerere admin RyaN Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 3:11 am

Ryan ai dau dreptate lu Yo.dak vreti admin urmati exemplul lu m@fy@ sa comportat frumoas stie sa vb cu playeri si o sa aibe admin ancepand de acum .Mai ancearca-ti norocu pe serv si data viitoare cand mai faci cerere nu mai minti an privinta la adminat si experienta .
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 13/03/2009

Cerere admin RyaN Empty
MesajSubiect: cerere admin RyaN   Cerere admin RyaN Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 5:55 pm

TOPIC CLOSED
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
Continut sponsorizat

Cerere admin RyaN Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin RyaN   Cerere admin RyaN Icon_minitime

Sus In jos

Cerere admin RyaN
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cereri admin« •º°”˜¨-