Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

pentru admin sa isi dea o parere despre mine PRO

In jos 
AutorMesaj
M@fyy@

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/03/2009

pentru admin sa isi dea o parere despre mine            PRO Empty
MesajSubiect: pentru admin sa isi dea o parere despre mine PRO   pentru admin sa isi dea o parere despre mine            PRO Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 1:59 am

Nume de joc. M@fyy@

Varsta: 23

Experienta Joc (ani/luni): 1an de cand joc in italia> findca de acasa nu se mai pune

Experienta Adminat (ani/luni): nu am experienta admin dar invat repede

Steam ID (daca exista):

Doresc (Slot / Admin): admin daca se poate

Motiveaza-ti Cererea:Vreau admin deoarece este nevoie de un "administrator" pe server pentru ca in lipsa adminilor ca sa pot schimba harti, pentru a avea grija sa nu se injure pe server, iar cand se va intampla sa pedepsesc playerii......findca playerii fac ce vor,si printre multe altele vreau sa fiu coleg si cu multi din admini ,daca se poate...........

astept un raspun>>>>......mersii Very Happy

cred ca de data asta imi dati si mie un raspuns si nu imi mai stergeti cerecea
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Raspuns cerere Mafia   pentru admin sa isi dea o parere despre mine            PRO Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 12:51 pm

Nu ti-a sters nimeni cererea mafia....s-a schimbat tot forumu dak nu ai observat. Pai ce sa zic....pe scurt: eu 1 sunt de acord sa ai admin pt k am vazut k nu esti tare in gura pe server si iti vezi de treaba ta. Si esti si un bun jucator...Si pe langa asta cred k si la multi dintre noi le-ar place sa faci parte din familia noastra.
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 13/03/2009

MesajSubiect: pro !!!!!!!!!   pentru admin sa isi dea o parere despre mine            PRO Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 5:16 pm

PRO lol!

pentru admin sa isi dea o parere despre mine            PRO Admin10
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Re: pentru admin sa isi dea o parere despre mine PRO   pentru admin sa isi dea o parere despre mine            PRO Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 2:58 am

mane dupa tine se mai pune problema ?? Chiar maine o sa ati dam admin.U esti deja din familia noastra .Esti un bun exemplu pentru toti playeri si an afara de asta stii cum sa te comporti contacteaza-ma pe mess sa ati dau parola .GG
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 13/03/2009

MesajSubiect: cerere admin M@fyy@   pentru admin sa isi dea o parere despre mine            PRO Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 2:32 pm

TOPIC CLOSED
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: pentru admin sa isi dea o parere despre mine PRO   pentru admin sa isi dea o parere despre mine            PRO Icon_minitime

Sus In jos

pentru admin sa isi dea o parere despre mine PRO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cod HTML pentru Flashscore

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cereri admin« •º°”˜¨-
Mergi direct la: