Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN PRO

In jos 
AutorMesaj
GyumboxXx

GyumboxXx

Numarul mesajelor : 10
Varsta : 30
Data de inscriere : 23/03/2009

VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN               PRO Empty
MesajSubiect: VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN PRO   VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN               PRO Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 12:37 am

Nume in joc: GyumboxXx

Varsta: 19

Experienta Joc (ani/luni): 8ani

Experienta Adminat (ani/luni): 5ani

Steam ID (daca exista): am avut dar am uitat parola

Doresc (Slot / Admin): vreau admin

Motiveaza-ti Cererea:hai k ma skimb nu mai sunt k inainte:P promit:)imi vreau adminu inapoi:P:! aaaaa si vreau sv_ pw stii tu:)))
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 32
Data de inscriere : 13/03/2009

MesajSubiect: :)))))))))))   VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN               PRO Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 12:54 am

Eu sunt de acord cu tn dar daca faci de capul tau sau dai kick, slay, ban aiurea sa stii ca ti'l scoate .... !!!!! Asteapta raspuns de la dorys si de la ceilalti admini !
Wink
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: boh   VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN               PRO Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 1:51 am

Gyumboo te urmaresc de atata timp .Ai avut admin si ti-ai batut joc.2)Ti-am dat ocazia sa al folosesti pe al meu si te certai cu toata lumea.3)Ai folosit numela altor admini fara sa stim si ai banat toata lumea de pe serv .4)Nu stiu.O sa ati dau un rasp exact an cateva zile 3,4
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Raspuns giumboxxx   VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN               PRO Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 2:56 am

Giumboxxx cu toate k noi 2 nu prea ne intelegem bn,,,si asta din cauza ta k nu stii sa te comporti omeneste...sa stii k nu-ti port pica. Dar eu 1 nu prea as fi de acord sa ai din nou admin pt k stii si u cum te purtai cu playerii. Incearca sa iti controlezi temperamentul..nu mai fi asa de arogant fata de ceilalti playeri si de admini pt k nu o ai nimik de castigat din asta..din potriva ....pierzi foarte mult.
Sus In jos
M@fyy@

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN PRO   VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN               PRO Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 8:14 pm

GyumboxXx eu as fi de acord sa aii admin findca joci bine. dar o problema este ca trebuie sa te controlezi cu nervii findca nu iti da de mancare jocul asta . si nu ar trebui sa dai afara jucatorii............prin jocul asta poti sa iti faci niste prietenii
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN PRO   VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN               PRO Icon_minitime

Sus In jos

VA ROG FRUMOS DATI-MI ADMIN PRO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 93.119.26.210:7777 CEl mai frumos server di romania ,case ,masini,bizzuri ,no-lag
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
» VibePlay:GodFather [0.3x] 93.119.26.247:7777 Cel mai frumos server de Godfather din Romania cu staff profesionist, event-uri foarte interesante si activitati captivante. Va asteptam

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cereri admin« •º°”˜¨-
Mergi direct la: