Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

cerere admin namNume

In jos 
AutorMesaj
namNume

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 29
Data de inscriere : 10/04/2009

cerere admin namNume Empty
MesajSubiect: cerere admin namNume   cerere admin namNume Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 2:05 am

Nume in joc: namNume

Varsta: 18

Experienta Joc (ani/luni): 4ani

Experienta Adminat (ani/luni): 1an

Steam ID (daca exista): nam

Doresc (Slot / Admin): Admin pt ca miar place sa ma pot alatura celor care controleaza acest server foarte bine facut si pt ca sunt un om care nu da ban/kick/slap pt nimic cum am vazut ca ati comentat in cererea lui gyumboxx si rayan....
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Raspuns namnume   cerere admin namNume Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 2:50 am

namnume momentan ai prea putin timp pe server....si nu am avut timp sa urmaresc foarte bn..jocul si comportamentul tau pe server...Intra in continuare, poarta-te frumos..si mai vb..asta e parerea mea....vezi ce zic si colegii mei.
Sus In jos
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38

MesajSubiect: Re: cerere admin namNume   cerere admin namNume Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 2:54 am

Daca citei poate ati dadeai seama .Anca nu ai timpul necesar pe server si nu e de ajuns timp ca noi admini sa te fi vazut cum joci sau cum te comporti pe server.Revino peste 30 de zile acest argument va fi cancelat presupun .
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 13/03/2009

MesajSubiect: ????????????????????????????????????   cerere admin namNume Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 2:26 pm

WHO ARE YOU ???? Smile)))
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 13/03/2009

MesajSubiect: cerere admin namNume   cerere admin namNume Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 2:31 pm

TOPIC INCHIS
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
Gosso

Gosso

Numarul mesajelor : 6
Varsta : 29

MesajSubiect: Re: cerere admin namNume   cerere admin namNume Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 10:05 pm

esti prea codat ca sa ai admin.....
Sus In jos
M@fyy@

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: cerere admin namNume   cerere admin namNume Icon_minitimeSam Apr 11, 2009 4:02 pm

eu ce sa zicc
ca ii dau dreptate lu yoo si ar fi mai bine sa intri mai des pe servar si mai asteapta putinn
Sus In jos
ionut

ionut

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/04/2009

MesajSubiect: Re: cerere admin namNume   cerere admin namNume Icon_minitimeSam Apr 11, 2009 9:37 pm

Trebuie sa mai intri pe server sa poti face un anumit timp si inca ceva sa nu uiti ca niciodata sa nu intriii codat
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: cerere admin namNume   cerere admin namNume Icon_minitime

Sus In jos

cerere admin namNume
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cereri admin« •º°”˜¨-
Mergi direct la: