Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

As vrea shi eu admin dak se poate ....

In jos 
AutorMesaj
cosimo1994

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 26
Data de inscriere : 10/04/2009

As vrea shi eu admin dak se poate .... Empty
MesajSubiect: As vrea shi eu admin dak se poate ....   As vrea shi eu admin dak se poate .... Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 5:58 pm

Nume in joc: ShiC

Varsta: 14 shi 9luni

Experienta Joc (ani/luni): 2ani

Experienta Adminat (ani/luni): 1an

Steam ID (daca exista): nu exista Very Happy

Doresc (Slot / Admin): Admin

Motiveaza-ti Cererea:As vrea sa am admin pentru ca knd sunt codati pe sv shi ma enervveaza shi nu este nici un adin atunci trebuie sa ies pe loc fara nici o treaba ka ii strika tot rankul .... e pentru ca imi place sa am admin shi sa fiu sigur ka altii nu imi dau ban ca zice ca is codat... ed promit ca nu o sa imi bat jok de admin ...va las sa va ganditi intru pe servere in fiecare zi shi am mai mult de oluna de knd intru pe sv ... va las sa va ganditi dak vrety sa imi dati dak nu se intampla nimik... ms
Sus In jos
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Re: As vrea shi eu admin dak se poate ....   As vrea shi eu admin dak se poate .... Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 6:34 pm

Shic te-am vazut cum joci si ami place dar admin o sa se dea odata pe luna la o anumita data .Pentru moment nu pot sa mai dau admine.Sory
Sus In jos
Gosso

Gosso

Numarul mesajelor : 6
Varsta : 29
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Re: As vrea shi eu admin dak se poate ....   As vrea shi eu admin dak se poate .... Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 10:00 pm

Joci bn cs si sper sa nu folosesti coade....m-am uitat cum joci si nu pare sa ai coade...pt mn ai pro....acuma decide dorys cum si daca sati dea....
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: As vrea shi eu admin dak se poate ....   As vrea shi eu admin dak se poate .... Icon_minitime

Sus In jos

As vrea shi eu admin dak se poate ....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cereri admin« •º°”˜¨-
Mergi direct la: