Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

si io vreau clan :P !!!!

In jos 
AutorMesaj
M@fyy@

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/03/2009

si io vreau clan :P !!!! Empty
MesajSubiect: Re: si io vreau clan :P !!!!   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitimeLun Apr 20, 2009 2:41 pm

Ma wtf nustiu ce sa zic eu. Eu zic sa mai astepti putin findca esti suspectat de wall mai de toti admini. Sa vedem ce zice si dorys si cei lalti admin.ok fara suparate dar asta este pararea mea
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Rasp WTF   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitimeLun Apr 20, 2009 2:42 pm

Mane te-am vazut cum joci si imi place...de la mn ai un pro..asteapta rasp si de la colegii mei.
Sus In jos
WTF

Numarul mesajelor : 6
Varsta : 27
Data de inscriere : 19/04/2009

MesajSubiect: Re: si io vreau clan :P !!!!   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitimeLun Apr 20, 2009 2:52 pm

nu ma supar oricum va sunt recunoscator.... ca stii sa apreciatzi playeri:P
Sus In jos
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38

MesajSubiect: Re: si io vreau clan :P !!!!   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitimeLun Apr 20, 2009 7:10 pm

din partea mea la fel i-as da un pro cu toate ca e dubios .WTf ai grija cum te comporti pe serv si ast sa ati rasp toti.PRO
Sus In jos
ionut

ionut

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/04/2009

MesajSubiect: Re: si io vreau clan :P !!!!   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 5:45 pm

Din partea mea ai un pro si cred ca nu trebuie sa iti reamintim ca trebuie sa vorbesti pe servar civilizat fara expresii vulgare asupra colegilor sau jucatorilor.
Sus In jos
WTF

MesajSubiect: Re: si io vreau clan :P !!!!   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 6:17 pm

sa traitzi am inteles Twisted Evil
Sus In jos
WTF

MesajSubiect: Re: si io vreau clan :P !!!!   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 10:17 pm

am intrat in top 10 Very Happy
Sus In jos
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38

MesajSubiect: Re: si io vreau clan :P !!!!   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 10:36 pm

bai wtf eram de acord dar nu se mai poate .Azi te-am prins cu wall.Deci nu avem nevoie de codati an clan sau k admin .Ami pare rau dar mai bn k te-am prins acum decat sa te fi bagat an clan sa mai joci si pe acolo cu cod sa ne facem si de .... nu se poate
Sus In jos
WTF

MesajSubiect: Re: si io vreau clan :P !!!!   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 11:14 pm

da sincer dorys are dreptate azi am intrat cu wall, imi pare rau dar:( asta e ma mancat in zona fundului si acum trebe sa platesc oricum va raman recunoscator
MULTA BAFTA IN CONTINUARE !!! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: si io vreau clan :P !!!!   si io vreau clan :P !!!! Icon_minitime

Sus In jos

si io vreau clan :P !!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cerere intrare in |T0kaD0r| CLAN« •º°”˜¨-
Mergi direct la: