Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

Cere intrare in clan o.O

In jos 
AutorMesaj
Yuukimaru

Yuukimaru

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 25
Data de inscriere : 26/04/2009

Cere intrare in clan o.O Empty
MesajSubiect: Cere intrare in clan o.O   Cere intrare in clan o.O Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 7:38 pm

Nume: Alex

Prenume:Alex

Nume in joc: Yuukimaru

Experienta joc: 1 an si ceva timp :-?

De ce ai vrea sa faci parte din clanul |TOKaDOr|: As vrea sa fac parte din clanul tokador din mai multe motive:
i si
1. Membrii sunt cu capul pe umeri , par destul de prietenosi si sunt foarte de treaba!

2. De mult caut un clan bine organizat.

3. Vreau sa ma distrez impreuna cu voi.

4. Este alegerea voastra.

Multumesc tutor si .. un joc placut.

Ah da! Era sa uit daca aveti nevoie de mine ma puteti gasi la ID-ul : omguaresohot . lol!
Sus In jos
Asassyn

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Data de inscriere : 27/04/2009

MesajSubiect: Re: Cere intrare in clan o.O   Cere intrare in clan o.O Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 9:17 am

Acum serios, tu ai citit regulamentul clanului, servarului si forumului :-? nu prea cred, uite si tu ce ai facut, tu nu ai decat 1 zi nici atat pe server si gata vrei in clan..Trebe sa ai cel putin 30 zile.
Eu nu pot zice nimik ca nu sunt admin dar dak as fi in locu' adminilor eu nu ti-as da..Acum nuj vezi ce zic ceilanti..
Sus In jos
Yuukimaru

Yuukimaru

MesajSubiect: Re: Cere intrare in clan o.O   Cere intrare in clan o.O Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 3:12 pm

Ma assasyn tu harbar nu ai cine sunt si te rog sa nu te mai bagi, eu in schimb pe tine team vazut decat ieri pe sv.. care sincer erai foarte antipatic.
Al doilea lucrru nu trebuie sa iti dau tie explicatii cu ce nume jucam inainte.
Si daca te imbolnavesti tu de curiozitate asa.. jucam cu b0uneRy.
Si nu te preocupa tu ca am citit si regulament si tot..
vezi de treaba ta.

Si lasa gelozia asta.. hai pa, ma stresezi copile!
Sus In jos
M@fyy@

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: Cere intrare in clan o.O   Cere intrare in clan o.O Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 6:07 pm

ma Yuukimaru eu zic ca ar fi mai bine sa mai astepti putin findca cu numele asta nu prea team vazut jucand,poate ai jucat cu alt nume

mai asteapta sa decida si cei lalti admini de pe servar.Dar sa joci tot timpul cu numele asta..................si sa nu joci cunva nici o data codattttt
Sus In jos
Yuukimaru

Yuukimaru

MesajSubiect: Re: Cere intrare in clan o.O   Cere intrare in clan o.O Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 8:48 pm

stai linistit mafya eu nu joc codat, am facut cererea pentru ca tokadisco a zis ca aveti nevoie de membrii.
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: rasp yookimaru   Cere intrare in clan o.O Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 9:43 pm

Mane....imi amintesc de unu bourney...dak vrei in clan intra si u mai des....nu prea te-am mai vazut pe tarlaua noastra.
Sus In jos
ionut

ionut

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/04/2009

MesajSubiect: Re: Cere intrare in clan o.O   Cere intrare in clan o.O Icon_minitimeLun Mai 11, 2009 1:47 pm

Deci trebuie sa ai cel putin 30 de zile trebuie sa verificam jucatorii sa nu fie codati ca asata ne trebuie membri in clan codati.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cere intrare in clan o.O   Cere intrare in clan o.O Icon_minitime

Sus In jos

Cere intrare in clan o.O
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cerere intrare in |T0kaD0r| CLAN« •º°”˜¨-
Mergi direct la: