Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

BAFTA LA MECI

In jos 
AutorMesaj
Fan2009

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 32
Data de inscriere : 28/04/2009

BAFTA LA MECI Empty
MesajSubiect: BAFTA LA MECI   BAFTA LA MECI Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 3:15 am

Ok eu va urez bafta si sa invingeti meciul, dar vati pus intrebarea daca o sa pierdeti ce o sa ziceti si despre ei ( TOT CA AU JUCAT CU CODURI ) cum ati spus de noi adica de eXploR Ok eu o sa urmaresc rezultatele sunt foarte curios
SI AR FI FOARTE URAT DIN PARTEA VOASTRA SA STERGETI TOPICUL ASTA PE CARE LAM FACUT DACA NU AM SCRIS UNDE TREBUIE MUTATIL DAR NU-L STERGETI !!
PENTRU O DEMONSTRATIE CA NU JUCAM NICI UNUL DIN ECHIPA eXploR CU CODURI VA PROVOC LA UN ALT MECI DAR ACUMA O SA JUCAM PE SERVER LA VOI SI VA PUNETI 100 DE ADMINI SI 50 DE HELPERI SA NE URMAREASCA SI DACA NE GASITI CU COADE ATUNCI STRIGATI IN GURA MARE CA eXplor JOACA CU COADE
DACA E VALABILA PROVOCAREA ASTEPT UN RASPUNS. MERSI.

Si apropo de forum imi place cum lati facut e dragut.

Very Happy BAFTA LA MECI
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 31
Data de inscriere : 14/03/2009

BAFTA LA MECI Empty
MesajSubiect: Rasp Fan   BAFTA LA MECI Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 1:01 pm

Provocare acceptata!!! Acum o sa fiu si eu prezent, sa vedem ce o sa iasa. Ce dulce o sa fie revansha.
Sus In jos
Fan2009

BAFTA LA MECI Empty
MesajSubiect: Ok sefu.   BAFTA LA MECI Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 1:06 pm

Spuneti data si ora !!!!
Iar noi o sa fim prezenti ....................
La meci ::::::::::::: lol!
Sus In jos
sPd

sPd

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/04/2009

BAFTA LA MECI Empty
MesajSubiect: Re: BAFTA LA MECI   BAFTA LA MECI Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 10:11 pm

YO! a scris:
Provocare acceptata!!! Acum o sa fiu si eu prezent, sa vedem ce o sa iasa. Ce dulce o sa fie revansha.

Daca o sa joc eu ... nu o sa mai fie asa dulce revansa :-j gl
Sus In jos
ionut

ionut

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/04/2009

BAFTA LA MECI Empty
MesajSubiect: Re: BAFTA LA MECI   BAFTA LA MECI Icon_minitimeLun Mai 11, 2009 1:50 pm

Bai baiatule tu nu ai vazut ca unu din voi avea cod clar mai ai curajul sa intrii si sa zici ca nau avea cod te rog sa nu mai postezi cuvinte aiurea pe forum pana nu te documentezi Shocked
Sus In jos
Fan2009

BAFTA LA MECI Empty
MesajSubiect: Re: BAFTA LA MECI   BAFTA LA MECI Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 1:14 pm

Pai hotarastete era numai unul codat sau toti ca prima data ai zis ca erau toti codati

Deci inainte sami spui mie sa ma documentez ar fi mai bine sa nu uiti asa de repede ce vorbesti ca secondo me nu esti tare batran !!!!!

Hai bafta ragazii Very Happy

A si inca ceva daca era numai unul codat zimi si mie cine era ala ca dupa cate am vazut eu cam toti aveam fraguri nu numai unul ....

Daca vreti sa vedeti meciul care lam jucat dati si voi un click aici
Sus In jos
darky

Numarul mesajelor : 6
Varsta : 27
Data de inscriere : 17/04/2009

BAFTA LA MECI Empty
MesajSubiect: nu va dati mari explor   BAFTA LA MECI Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 3:19 am

pai ma aja tari sunteti?
numa lolipop de la mine va face pe toti:))Smile) sh hai k in ala de pe youtube nush ce ai dat aja bine k mie mi se pare k ejti un pik de noob:))=)))
Sus In jos
Ryan

Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Data de inscriere : 16/03/2009

BAFTA LA MECI Empty
MesajSubiect: Re: BAFTA LA MECI   BAFTA LA MECI Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:17 pm

darky dute si cerseste omule
Sus In jos
Continut sponsorizat

BAFTA LA MECI Empty
MesajSubiect: Re: BAFTA LA MECI   BAFTA LA MECI Icon_minitime

Sus In jos

BAFTA LA MECI
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Provoaca'ne la un Match« •º°”˜¨-
Mergi direct la: