Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

Cerere intrare in clan

In jos 
AutorMesaj
Asassyn

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Data de inscriere : 27/04/2009

Cerere intrare in clan Empty
MesajSubiect: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 12:12 am

Nume: Leo

Nume in jok: Asassyn

Experienta joc: 3 ani aproape

Motiv: As vrea sa fac parte din clanul |T0kaD0r| pt imi place jocul de echipa si vreau sa ma distrez alaturi de voi..
cam atat:D

Acum ast raspuns, e alegerea voastra.

Bft la toti.
Sus In jos
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Re: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 12:31 am

Ma assasyn eu te-am vazut destul de des pe serv ami place cum joci dar nu stiu dak ai timpul necesar pe serv .Nu conteaza dak ai jukt cu alt nume .Tre sa ai cu numele asta minim 30 de zile .Nu stiu ast sa rasp si colegi mei sa vedem ce zi
Sus In jos
M@fyy@

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 1:27 pm

Eu unu ii dau dreptate lu dorys ar fi bine sa mai astepti putin si dupa aceia se va vedea ok
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 31
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Rasp assasyn   Cerere intrare in clan Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 1:28 pm

Mane....te-am vazut pe server da nu prea ti-am dat importanta...adik sa vad cum joci si cum te comporti. Te-am lasat sa joci linistit. Mai intra si tu mai des pe server si mai vb. Cu toate k vrem membrii asta nu inseamna k tre sa luam chiar pe toti care fac cerere...sper k intelegi.
Sus In jos
Asassyn

MesajSubiect: Re: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 8:53 pm

Yo! stai linistit ca am inteles ce ai vrut sa spui dar am inteles ca aveti nevoie de membri deasta am intrebat, acum nu va oblig sa intru in clan, este decizia voastra
Sus In jos
ionut

ionut

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/04/2009

MesajSubiect: Re: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 6:31 pm

Asassin imi place cum joci dar ramane de vazut sa vedem daca ai coduri sau nu si alta trebuie sa ai minim 30 de zile pe sv
Sus In jos
Asassyn

MesajSubiect: Re: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 5:25 pm

Am faqt deja 1 luna pe srv, deci raspunsul vostru care este, Very Happy...

Bfp la toti...
Sus In jos
ionut

ionut

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/04/2009

MesajSubiect: Re: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitimeLun Mai 11, 2009 1:55 pm

Asassyn ai avut curajul sa intri codat pe server pt asta ti sa dus toate raspunsurile noastre si inca ceva iti promit ca nu o sa mai intri pe servarul asta Laughing
Sus In jos
GyumboxXx

GyumboxXx

Numarul mesajelor : 10
Varsta : 30
Data de inscriere : 23/03/2009

MesajSubiect: neah:D   Cerere intrare in clan Icon_minitimeLun Mai 11, 2009 7:14 pm

eu am tacut din gura nam zis nimik:))dc oare majoritatea sunt"idioti"???dak vrei in klan sau admin dc intri frate cu coduri!!!k isi pierde lumea increderea in tine.... lol!
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 32
Data de inscriere : 13/03/2009

MesajSubiect: hahahahahaahahhahahahaha   Cerere intrare in clan Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 4:04 pm

asta e Killer X !!!!
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
M@fyy@

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 10:54 pm

ma asasin eu nu vreau sa faci parte in clan deoarece ai jucat cu codurii si nu este frumos..............................si ar fi mai bine sa nu faci parte findca sa nu fim luati de codatii de alte clanurii ok
Sus In jos
|T0kaD0r|ratchet96

Varsta : 25
Data de inscriere : 13/04/2009

MesajSubiect: Re: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 7:53 pm

sal
eu sunt absoluit contra ptk vine pe svr codat .....noi nu avem nevoie de coduri sa castigam....eu eram jaf la cs dar cu exp akm sunt mai bun si am admin....asa k assasyn gandestete si imagineazati dak iti dau pro sau contra...
Sus In jos
Alyy

Numarul mesajelor : 8
Varsta : 25
Data de inscriere : 31/05/2009

MesajSubiect: ASTA E L3OOO   Cerere intrare in clan Icon_minitimeLun Aug 03, 2009 6:27 pm

bah asta assasyn e l3oo sa nu-l mai primiti pe sv
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cerere intrare in clan   Cerere intrare in clan Icon_minitime

Sus In jos

Cerere intrare in clan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cerere intrare in |T0kaD0r| CLAN« •º°”˜¨-
Mergi direct la: