Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

As vrea admin!

In jos 
AutorMesaj
al3x_gbr

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 31
Data de inscriere : 01/05/2009

As vrea admin! Empty
MesajSubiect: As vrea admin!   As vrea admin! Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 3:54 pm

As vrea si eu admin dak se poate. Sunt expert in servere , admine , cs si altele legat de Cs 1.6 ! Va multumesc mult!
Sus In jos
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38
Data de inscriere : 14/03/2009

As vrea admin! Empty
MesajSubiect: Re: As vrea admin!   As vrea admin! Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 7:04 pm

In primul rand nu ai facut cererea dupa model.2)nu te cunosc deci dak asta anseamna k nu ai nici timpul necesar pe serv si 3) admin se da la o animta data a luni celor ce ai cunoastem .Deci raspunsul este nu .
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

As vrea admin! Empty
MesajSubiect: Rasp cerere admin..   As vrea admin! Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 1:16 am

Deci eu pe tn nu te-am vazut deloc pe server....si macar cand faci o cerere...fa-o dupa model..k nu e greu....rasp ti la dat dorys....nu dam admin la necunoscuti.
Sus In jos
Fan2009

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 32
Data de inscriere : 28/04/2009

As vrea admin! Empty
MesajSubiect: Re: As vrea admin!   As vrea admin! Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 2:47 am

Asta a facut si pe forum la mine cere ai dati voi sau ai dau eu admin lol ce oameni mai joca 1 ora pe un server si gata vreau admine !!!!!
Sus In jos
ionut

ionut

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/04/2009

As vrea admin! Empty
MesajSubiect: Re: As vrea admin!   As vrea admin! Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 2:30 pm

Bai oameni buni uitati8va si voi cum se face o cerere. Nu asa vreau si admin ba asa se cere in piata vreau paine.
Prima data nici nu teai recomnadat, a 2 a nici nu team vazut pe sv asta decat 1 zii.
Sus In jos
M@fyy@

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/03/2009

As vrea admin! Empty
MesajSubiect: Re: As vrea admin!   As vrea admin! Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 9:39 pm

Mai citeste si tu alte cereri in primu rand si dupa aceia mai viii sa cerei admin
ok
Sus In jos
Continut sponsorizat

As vrea admin! Empty
MesajSubiect: Re: As vrea admin!   As vrea admin! Icon_minitime

Sus In jos

As vrea admin!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cereri admin« •º°”˜¨-
Mergi direct la: