Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

As vrea admin si io :P

In jos 
AutorMesaj
SySt3m

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 27
Data de inscriere : 01/05/2009

As vrea admin si io :P Empty
MesajSubiect: As vrea admin si io :P   As vrea admin si io :P Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 7:52 pm

Nume in joc:SySt3m

Varsta:15

Experienta Joc (ani/luni):2 ani

Experienta Adminat (ani/luni):1 an si am avut si server

Steam ID (daca exista):da

Doresc (Slot / Admin):Admin

Motiveaza-ti Cererea:ka sa scap serveru de codati Very Happy
Sus In jos
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Re: As vrea admin si io :P   As vrea admin si io :P Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 8:41 pm

system eu unu azi te-am vazut prima data pe server.Dak ai citit regulamentul tre sa ai minim 30 de zile pe serv k sa poti cere admin .Admine se da o data pe luna unui juktor kre al observam noi admini.O sa ancerk sa pun pe forum o data cand se va da admin.Ast sa rasp si colegi mei.
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Rasp sistem   As vrea admin si io :P Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 1:18 am

sistem....cum ai citit modelul pt cerere...la fel de bn puteai sa citesti si ce itit trebuie k sa primesti admin.. Mai asteapta.momentan...nu dam admine.
Sus In jos
SySt3m

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 01/05/2009

MesajSubiect: un slot se poate ????   As vrea admin si io :P Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 2:54 am

ok

un slot se poate ???? Very Happy:D:D:D:Very Happy:D:
Sus In jos
ionut

ionut

Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Data de inscriere : 05/04/2009

MesajSubiect: Re: As vrea admin si io :P   As vrea admin si io :P Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 2:25 pm

Ba dar voi nu cititi prima data regulamentul? Insemana ca jucati fara sa va uitati si voi pe forum sa vedeti ce reguli sunt pe servar. Oricum tu nu ai nr de zile si pana le vei face mai dureaza. Trebuie sa demonstrezi ca esti bun. Si nu prin coduri.
Sus In jos
WTF

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 19/04/2009

MesajSubiect: Re: As vrea admin si io :P   As vrea admin si io :P Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 1:28 am

OFF TOPIC: bah sa nu i datzi admin ca asta i deal meu si nu merita:)) XD glumea sincer am uitat sa zic sa citeasca regulile dar va promit ca nu o sa avetzi treaba cu el imi pun la bataie demnitatea mea pentru el Razz
Sus In jos
GyumboxXx

GyumboxXx

Numarul mesajelor : 10
Varsta : 30
Data de inscriere : 23/03/2009

MesajSubiect: Re: As vrea admin si io :P   As vrea admin si io :P Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 4:57 pm

lasati-va de spotul asta k adminurile:)))voi dak vreti bagativa pe wall si aim..si dak se poate speed e mai bn...jet ma k adminu tau:))numai lakiosi destea cer admin!!!!!!!!!!!!!!!vai de noi,,,,,skapa el serv de codati....u si wtf si k killer si puma si toti codatii....eu zik nu:))
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: As vrea admin si io :P   As vrea admin si io :P Icon_minitime

Sus In jos

As vrea admin si io :P
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cereri admin« •º°”˜¨-
Mergi direct la: