Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

Cerere intare in clan

In jos 
AutorMesaj
Dreiiu

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Data de inscriere : 14/05/2009

Cerere intare in clan Empty
MesajSubiect: Cerere intare in clan   Cerere intare in clan Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 5:53 pm

Joc cu nickul:Dreiiu
Am 16 ani
Sunt din:Otelu-Rosu
Yahoo ID meu:k4rm4l0ver
Steam ID : Dreiiu
Ani cs : 5
Sus In jos
GyumboxXx

GyumboxXx

Numarul mesajelor : 10
Varsta : 30
Data de inscriere : 23/03/2009

MesajSubiect: Re: Cerere intare in clan   Cerere intare in clan Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 10:59 pm

eu nu va inteleg si nici nam sa va inteleg......ai frate minim 30 de zile jukate pe serveru asta???? lol! nu kred...de la me nai sanse sa ai un pro...vezi ce zik ceilalti!!!! Evil or Very Mad
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Varsta : 32
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Rasp darky   Cerere intare in clan Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 1:54 am

Mane te stiu de pe server....gyumboxxx nu prea tea vazut...da nu are nimik...o sa se obisnuiasca si cu tn...te stiu cum joci, destul de bn...la fel ca ceilalti....si esti si de treaba. De la mn ai pro...asteapta si de la ceilalti rasp.
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 13/03/2009

MesajSubiect: asdasdasdasffafafsa   Cerere intare in clan Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 12:49 pm

NU TE CUNOSC CU TOATE CA TE AM IN LISTA DE MESS ... INCERCATI SI VOI SA NU VA MAI SKIMBATI NICKUL DE JOC CA SA NU CONFUNDATI IDEILE !!! Razz

LAS DECIZIA LA CEILALTI !!!
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
Dreiiu

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Data de inscriere : 14/05/2009

MesajSubiect: pai..   Cerere intare in clan Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 6:33 pm

P-ai nu prea mai vazut p sv ca am steam si nu meree sa intru !
Sus In jos
YO!
Admin
Admin
YO!

Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: .................................   Cerere intare in clan Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 6:53 pm

Scuze pt reply-ul de mai sus...l-am confundat pe dreiiu cu alcineva....ai dreptate gyumboxxxx k nu lai vazut...nu poate sa intre k are steam. Deci mane,dreiiu-le, imi retrag pro kare ti l-am dat. Dak reusesti sa intrii pe server...si faci timpu necesar, atunci sa faci cerere din nou. Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cerere intare in clan   Cerere intare in clan Icon_minitime

Sus In jos

Cerere intare in clan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cerere intrare in |T0kaD0r| CLAN« •º°”˜¨-
Mergi direct la: