Dorys&ToCaD!Sc0
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dorys&ToCaD!Sc0

Dorys&ToCaD!Sc0

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare

un admin micutz:P

In jos 
AutorMesaj
darky

Numarul mesajelor : 6
Varsta : 27
Data de inscriere : 17/04/2009

un admin micutz:P Empty
MesajSubiect: un admin micutz:P   un admin micutz:P Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 1:01 am

Nume in joc:~TnG~darky

Varsta: 16

Experienta Joc (ani/luni): 1 an si 5 luni

Experienta Adminat (ani/luni): 6 luni

Steam ID (daca exista): nu am

Doresc (Slot / Admin): vreau admin

Motiveaza-ti Cererea:pai....dak vreti sami dati sh mie un admin.......Razz aja de prieteni dau o bere:))
Sus In jos
dorys
Admin
Admin
dorys

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 38
Data de inscriere : 14/03/2009

MesajSubiect: Re: un admin micutz:P   un admin micutz:P Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 11:20 am

Darky te-am vazut destul de des pe serv .Deci din partea mea ai un pro ast sa ati raspunda si colegi mei Wink).Go Go Go
Sus In jos
M@fyy@

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: un admin micutz:P   un admin micutz:P Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 9:13 pm

Ma drack eu team vazutt cum jocii si imi place........si esti destul de dess pe servarrr................

De la mine ai un proo dar trebuie sa mai astepti sa vedem ce zice si ceilaltii colegii ok ........................nu este pentru bere proo Laughing cyclops
Sus In jos
ToCaD!Sc0
Admin
Admin
ToCaD!Sc0

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 32
Data de inscriere : 13/03/2009

MesajSubiect: sfsgdfhgfhgfhgfdhgfhfhgf   un admin micutz:P Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 10:05 pm

Eu nu prea te'am vzt ca nu prea am jucat Smile) dar ca sa ai admin pe server in primul rand trebuie sa iti skimbi numele ca ai numele altui clan !!! (parerea mea).....am jukat cu tn si joci bn ... CONTRA ( skimbi nickul si ramai cu noi, si ai PRO )
Sus In jos
https://dorys-toca.forumz.ro
darky

MesajSubiect: Re: un admin micutz:P   un admin micutz:P Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 3:56 pm

man dar asta ii nicku meu nu lam luat de la nimeni:(.............cum sa mil schimb...sh ~TnG~ este clanul meu nu lam luat de la alt clan.........:-?? nicku asta il am de vreo 5 ani sh de pe alte jocuri:)
Sus In jos
GyumboxXx

GyumboxXx

Numarul mesajelor : 10
Varsta : 30
Data de inscriere : 23/03/2009

MesajSubiect: da   un admin micutz:P Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 4:58 pm

eu nus de acord sai aiba asta admin pt k nu jtie sa vb si padeasupra minte.......zice k joaka k nicku ala de 5 ani si mai sus a precizat k are domle experienta 1 an si 5 luni.....de la mine nu vezi pro farao asa k joci asa.....dak vrei voi sai dati ......(slot)Smile))) lol!
Sus In jos
darky

MesajSubiect: pt gyumboxxx   un admin micutz:P Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 6:31 pm

man nu ma face mincinos pt k numi place.....uitate bine k am zis k lam folosit sh in alte jocuri...........nu am mintit.............in cs lam folosit de 1 an................in alte jocuri de mai demult..................aja k te rog nu zice k is mincinos.................sh in plus......la faza cu vorbitu mai controleazate man k nu io am injurat pe srv..........tiam zis doar sa nu vb urat pt k la playeri nu le place sh o sa ia exemplu..................nu am injurat sh nici nu am zis cv rau..........Smile
Sus In jos
GyumboxXx

GyumboxXx

Numarul mesajelor : 10
Varsta : 30
Data de inscriere : 23/03/2009

MesajSubiect: Re: un admin micutz:P   un admin micutz:P Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 11:40 pm

termina ma si stai kalm k no sa ai admin!!!oke?dak fc parte din klanu ala dc nu ceri admin pe serv vostru......ba ma lasi k am mai vz k tine...ti sa umflat bila si gata te krezi mare maccio???Smile))hehe ce n-as da sa dau okii k voi ajtia jmekerii!!!!sa va bag in vene sa nu mai stiti de voi:))) scratch
Sus In jos
darky

MesajSubiect: Re: un admin micutz:P   un admin micutz:P Icon_minitimeVin Mai 22, 2009 12:11 am

ma dak ii sa ma rog de tine sa am admin....mai bine o las balta..............si io as vrea sa dau ochii cu tine sincer......numi plac ciudosii si ............tac......o las balta..sh app......pana sa fi k ceilalti din clan.............adik de trb.......mai ai de mancat................pana atunci...................te las sa injuri sh sa stai cu iluziile tale de copil mik.............hai pa.............ms dorys sh mafya da mai bine o las balta.........decat sa ma rog de el;) ne vedem pe sv..............
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: un admin micutz:P   un admin micutz:P Icon_minitime

Sus In jos

un admin micutz:P
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dorys&ToCaD!Sc0 :: ¨˜”°º• »Cereri admin« •º°”˜¨-
Mergi direct la: